eVanPL na XIII Samorządowej Gali Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego

1.jpg

W hotelu QUBUS w Legnicy odbyła się pod Patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki XIII Samorządowa Gala Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego.

W sportowym święcie uczestniczyli przedstawiciele środowisk sportowych, samorządów Zagłębia Miedziowego, polityki i biznesu. Spółkę Innovation AG oraz Krajową Izbę Klastrów Energii i OZE sponsora Gali Sportu, reprezentowali prezes Albert Gryszczuk i Agnieszka Spirydowicz.

Duże wrażenie na wszystkich gościach zrobił elektryczny eVanPL, który dumnie prezentował się przed wejściem hotelu QUBUS.

eVanPL na XIII Samorządowej Gali Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego

eVanPL na XIII Samorządowej Gali Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego

Podczas wydarzenia, w którym wzięło udział około 400 osób, w tym tak znamienici goście jak m.in. wiceminister Piotr Borys, wiceminister infrastruktury Paweł Gancarz, poseł Tadeusz Samborski oraz prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski i burmistrz Polkowic Łukasz Puźniecki , nagrodzono najlepszych sportowców, działaczy i trenerów z Zagłębia Miedziowego, osiągających sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Przyznano też nagrody specjalne samorządowcom i sponsorom – mecenasom sportu. W gronie uhonorowanych znalazła się Krajowa Izba Klastrów Energii.

Ponadto prezes Albert Gryszczuk został poproszony o wręczenie nagrody za mistrzostwo świata w żeglarstwo oceanicznym

eVanPL na XIII Samorządowej Gali Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego

Gala Sportu była doskonałą okazją, nie tylko do podsumowania najważniejszych wydarzeń sportowych w regionie, ale również do wielu rozmów inspirujących rozmów i planowania działań na 2024 rok.