Elita branży OZE i biznesu na jednej scenie już w Grudniu!

smart_gmina_post.jpg

Już za 2 miesiące – 15 i 16 Grudnia w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie, odbędzie się pierwsza edycja, jedynej na świecie, stacjonarnej, zgrywalizowanej konferencji dedykowanej branży OZE – WeLoveFoto.pl. Portal SmartGmina.pl będzie jednym z patronów medialnych tego wydarzenia.

 

Na scenie pojawi się 60 osób związanych z fotowoltaiką, biznesem i OZE, a główna część merytoryczna podzielona będzie na 18, 20-minutowych prelekcji głównych wraz z sesją Q&A i ponad 40 wystąpień towarzyszących, które podzieliliśmy na 16 spójnych ze sobą obszarów.
Całą salę wypełni prawie 800 osób.

 

Warto zwrócić uwagę na dwie rzeczy:
1. Tematykę swoich wystąpień samodzielnie nadają Prelegenci poruszając się jedynie we wcześniej zdefiniowanych, dopasowanych do ich kompetencjami panelach tematycznych.
2. Podczas konferencji uczestnicy mają możliwość rzeczywistego, aktywnego uczestnictwa i zadawania pytań, a także oceny wystąpień prelegentów.

 

Wśród prelegentów można znaleźć takie osobistości jak Dr. Sławomir Mentzen, Dr. Maciej Kawecki, Bogdan Szymański, Dawid Zieliński, Kamil Sankowski, Krzysztof Kochanowski czy Rahim Blak.

 

Nie zabraknie też panelu producenckiego i strefy targowo-wystawienniczej.

 

W cenie biletów, oprócz solidnej, skondensowanej dawki wiedzy, organizatorzy wydarzenia przygotowali dla uczestników pokoje w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach, oddalonych od wydarzenia nie dalej niż o 1 km, pełne wyżywienie, o które zadbają znane osobistości kulinarne (komplet pełnych posiłków, desery, przystawki, napoje alkoholowe i bezalkoholowe), imprezę integracyjną z uwzględnionym open-bar’em, strefę fizjoterapeutyczną, masaże, ekologiczny pokaz pirotechniczny, i bardzo dużo atrakcji. Dla najbardziej wymagających jest opcjonalny prywatny, luksusowy transport limuzyną lub odbiór i przelot helikopterem.

 

Organizatorami wydarzenia jest Grupa Energy Marketing – właściciel marki EnergyMarketing.pl – agencji reklamowej obsługującej branżę OZE dostarczającej pełne spektrum Leadów oraz Jak-Sprzedawac-Fotowoltaike.pl – jedyna w Polsce firma zajmująca się profesjonalnym podnoszeniem kompetencji sprzedawców i całych działów handlowych w branży OZE.

 

Takiego wydarzenia jeszcze nie było. Do zobaczenia!

 

Link do wydarzenia na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/events/konferencjawe-3foto6813541256342360064/

 

Bilety można zamówić na stronie www.welovefoto.pl lub kontaktując się bezpośrednio z Event Ticket Managerami: Joanna Król: 884-804-996, Jakub Koch 884-804-992

 

*Jeśli chcesz zostać partnerem wydarzenia – wyślij mail na adres partner@welovefoto.pl