Wynajem nawierzchni sportowej pod ciekawe inicjatywy w gminie

Wynajem nawierzchni sportowej pod ciekawe inicjatywy w gminie

SPORT W GMINIE – ZABAWA, ZDROWIE I INTEGRACJA

Zdarza się, że gminy poszukują sposobu na zapewnienie świetnej zabawy i integracji swoim mieszkańcom. Dobrym rozwiązaniem jest organizacja wydarzenia sportowego. A ta staje się dziś o wiele prostsza, dzięki możliwości wynajęcia profesjonalnej i bezpiecznej nawierzchni.

 

Dni gminy, święto gminnego patronat czy gminne dożynki – to tylko kilka okazji, które można wykorzystać, by zorganizować dla mieszkańców ciekawe wydarzenie na świeżym powietrzu. A najlepiej, jeśli będzie to wydarzenie sportowe.

Jeśli chodzi o dyscyplinę, to możliwości są niemal nieograniczone. Mecz piłki nożnej lub koszykówki, w którym wezmą udział drużyny złożone z mieszkańców? Emocje gwarantowane. Wrotkowisko, rolkowisko lub mini-kort tenisowy dla najmłodszych? Uśmiechy na twarzach dzieci zapewnione.

NAWIERZCHNIE DO WYNAJĘCIA – TAKŻE DLA GMIN

Wszystko dzięki możliwościom, jakie daje wynajem nawierzchni sportowej od profesjonalnej firmy. Boiska przeznaczone do różnych dyscyplin mogą zostać szybko i łatwo zamontowane na życzenie gminy.

Nawierzchnie powstają w technice modułowej. Z pojedynczych elementów, szybko i sprawnie powstaje równa, elastyczna, w pełni bezpieczna i estetyczna nawierzchnia przeznaczona do wielu różnych dyscyplin sportu.

BOISKO MODUŁOWE – JAKIE MA WŁAŚCIWOŚCI?

Nawierzchnia hexagonalna sprawdza się zawsze, bez względu na warunki atmosferyczne. Niezależnie od opadów deszczu czy śniegu boisko w ogrodzie nie wymaga szczególnej konserwacji i pielęgnacji. Ażurowa konstrukcja modułów doskonale odprowadza wodę, zachowując właściwości antypoślizgowe nawierzchni. Potrzebna jest tylko przestrzeń, najlepiej równa. Następnie układane są moduły, wykonane z polipropylenu, powszechnie stosowanego w gospodarce tworzywa sztucznego, które posiada wiele cennych właściwości.

Gmina musi tylko wybrać przeznaczenie boiska. Do koszykówki, tenisa, piłki nożnej?  Wszystko zależy od rodzaju wydarzenia. Możliwe jest zbudowanie wrotkowiska, na którym jeździć mogą całe rodziny, a także rolkowiska dla miłośników bardziej dynamicznej jazdy.

Wynajem nawierzchni sportowej

GMINA, KTÓRA DBA O BEZPIECZEŃSTWO

Korzyści z boisk modułowych jest więcej. Wykonanie boiska z polipropylenu zapewnia elastyczność i giętkość, a co za tym idzie – bezpieczeństwo. Nawierzchnia jest antypoślizgowa nawet po opadach deszczu. Upadek na nawierzchnię z tego powszechnie stosowanego tworzywa nie spowoduje kontuzji, bo nawierzchnia doskonale pochłania energię uderzenia. Gra na nawierzchni z polipropylenu jest więc w pełni bezpieczna dla dorosłych i dzieci. Wyposażone są w profesjonalne bramki, siatki lub kosze. Wyglądają nie tylko schludnie, ale i profesjonalnie.

Przeczytaj także:

Turniej koszykówki 3×3 sposobem na promocję sportu w gminie