Zaproszenie na Międzynarodowy Kongres Rynku Sportu

img28.jpg

Szanowni Państwo,

Fundacja Smart Smart Gmina wraz z Zakładem Zarządzania w Sporcie zaprasza do udziału w pierwszym międzynarodowym Kongresie o charakterze interdyscyplinarnym, którego motywem przewodnim będą nowe trendy w ekonomii i zarządzaniu, organizacji imprez masowych oraz prawa na rynku sportu.

Kongres wpisuje się w przyszłoroczne obchody 50-lecia Uczelni i będzie wydarzeniem otwierającym Jubileusz Uczelni.
Kongres dedykowany jest gremium naukowemu i praktykom. Podczas tego wydarzenia będzie można wymieniać poglądy, wyniki badań i doświadczenia, które posłużą do dalszych inspirujących wniosków, pogłębiających wiedzę podmiotów krajowych i międzynarodowych.
Podczas Kongresu odbędą się wystąpienia w panelach – sesje wykładowe oraz debata telewizyjna.

Do debaty zostali zaproszeni: Zbigniew Boniek, Czesław Lang, Marcin Gortat, Władysław Kozakiewicz, Piotr Nowak i Mariusz Czerkawski, Otylia Jędrzejczak, Natalia Partyka.
W najbliższym czasie będzie podany link do rejestracji.

Zapraszamy również do śledzenia profilu Facebook, a także na stronie internetowej Uczelni www.awf.gda.pl.
W powyższych serwisach systematycznie dodawane są informacje o Kongresie.