odwiedź targi infraSPORT i spotkaj się z największymi przedstawicielami sektora infrastruktury sportowej w Polsce !

DSC08779.jpg

Już 27 i 28 września w Centrum Olimpijskim odbędą się targi infraSPORT.
Zarejestruj
się i odwiedź targi za darmo

Targi infraSPORT to miejsce wymiany doświadczeń oraz kontraktacji sprzętu sportowego i usług związanych z projektowaniem, budową, wyposażeniem, zarządzaniem i utrzymaniem obiektów sportowych, rekreacyjnych i turystycznych. Nie zabraknie równie merytorycznych spotkań i rozmów z przedstawicielami Ministerstwa Sportu i Turystyki, Fundacji Promocji i Rozwoju Gmin Polskich oraz IAKS Polska

Wśród naszych wystawców znajdą się m.in. Ministerstwo Sportu i Turystyki, Smart Gmina, Fundacja Moniki Pyrek – Skok w marzenia, Instytut Wspierania Obiektów Wielofunkcyjnych, Moris Polska, Top Sport, Unirubber, Gardenia, Tamex, Speedinvest, Grupa TRIAS.

Targi infraSPORT są częścią Krajowego Kongresu Infrastruktury Sportowej IAKS. Krajowy Kongres Infrastruktury Sportowej IAKS to dwa dni merytorycznych wystąpień i debat z przedstawicielami branży z Polski jak i z zagranicy. 

 

Krajowy Kongres Infrastruktury Sportowej IAKS to jedyne w Polsce wydarzenie, podczas którego padną odpowiedzi na pytania, które stawia sobie każdy zarządca nieruchomości sportowej, jej projektant oraz wykonawca.  Poruszana będzie między innymi tematyka efektywnego wykorzystywania infrastruktury sportowej, pozyskiwania funduszy na inwestycje, remonty i doposażanie obiektów oraz właściwego sposobu zarządzania powstałymi już nieruchomościami.

Wśród prelegentów wymienić należy gwiazdy polskiego sportu: Monikę Pyrek, Piotra Liska, Adama Kszczota, Prezesa PKPar Łukasza Szeligę, autorkę raportu o zapotrzebowaniu na infrastrukturę sportową w Polscę – Sylwię Nowak, Prezesa Ergo Areny – Magdalenę Sekułę. Wśród Gości międzynarodowych obecni będą prof. Dr. Robin. S Kahler, dr Stefan Kannewischer, Lars Hjorth Baerentzen.

Uczestnicy, podczas dwóch dni wydarzenia, będą mieli szansę porozmawiania z ekspertami z całego świata. Poznają szczegóły prawidłowego przeprowadzenia procesów inwestycyjnych, efektywnego pozyskiwania środków, czynniki pozwalające zapobiec zadłużeniu obiektów oraz sposoby inwestowania i planowania w sektorze sportowym. Delegaci będą mieli szansę zapoznania się z nowym, alternatywnym spojrzeniem na inwestycję.

Patronat nad wydarzeniem objęło:

  • Ministerstwo Sportu i Turystyki,
  • Polski Komitet Olimpijski,
  • Polski Komitet Paraolimpijski.