kolorowy druk taniej w urzędach

p77760z_detail_adf_paper.jpg

Kolorowy druk taniej w urzędach!

Innowacyjne technologie w świecie drukarek HP Inc., dostępne w specjalnej ofercie dla administracji samorządowej.

HP Inc. Wprowadza nowe urządzenia wielofunkcyjne (MFP) A3. Nowe urządzenia obsługujące format A3, ułatwiają pracę urzędnikom, oferując zaawansowane zabezpieczenia oraz ekonomiczny druk w kolorze z wykorzystaniem technologii HP PageWide, a także dłuższy czas nieprzerwanej pracy dzięki technologii HP Smart Device Services.

Platforma serwisowa HP Smart Device Services maksymalizuje czas ciągłej pracy, pozwalając na zaawansowaną zdalną diagnostykę, wykrywanie problemów specyficznych dla urządzenia, a także monitoruje je pod kątem jego stanu, statusów itp.

Bezpieczeństwo danych coraz ważniejsze

Nowe drukarki wielofunkcyjne  A3 od HP Inc., wyposażone są w najbardziej zaawansowane zabezpieczenia dostępne na rynku. Jest to konieczne w obliczu coraz liczniejszych zagrożeń biorących na cel biznesowe urządzenia wielofunkcyjne, które często działają w sposób zbliżony do komputerów. Ponieważ, jak się okazuje, odpowiednie zabezpieczenia posiada tylko niespełna 2% spośród setek milionów urządzeń używanych na całym świecie, zwiększenie bezpieczeństwa druku jest dziś priorytetem nie tylko dla firm, ale przede wszystkim dla urzędów.

Badanie PwC CEO Survey 2017  pokazuje, że 61% prezesów największych światowych organizacji uważa cyberzagrożenia za jedno z największych niebezpieczeństw dla ich biznesu. Jednak w Polsce wciąż wielu przedsiębiorców nie do końca zdaje sobie sprawę ze skali cyfrowego ryzyka.

Według najnowszego raportu firmy PWC, w ostatnim roku w aż 96% średnich i dużych firm w Polsce doszło do ponad 50 incydentów związanych z naruszeniem bezpieczeństwa informacji lub systemów IT. W przypadku aż 64 % liczba takich zdarzeń była większa niż 500. Tylko w zeszłym roku w ten sposób straty spowodowane przez cyberprzestępców sięgnęły 3 biliony dolarów, a w 2021 suma ta ma osiągnąć 6 bilionów dolarów. W zeszłym roku w Wielkiej Brytanii , straty spowodowane przez cyberprzestępców były większe niż te spowodowane przez tradycyjnych kryminalistów.

Oferowane przez HP Inc. urządzenia MFP klasy korporacyjnej są wyposażone w kompleksowy pakiet zabezpieczeń, który chroni zarówno sam sprzęt, dane, jak i dokumenty, zapewniając wielopoziomowe podejście do bezpieczeństwa.

Zalety

Drukarki HP PageWide A3 to unowocześniony,  niekonwencjonalny sposób drukowania. Posiadające bezpieczne oprogramowanie, są najlepsze w swojej klasie, jednocześnie oferując bardzo niski koszt posiadania.
Brak wielu materiałów eksploatacyjnych, które mają zastosowanie w urządzeniach laserowych: np. bębnów, modułu zagrzewającego, pasa transferowego, ma wpływ na całkowity koszt eksploatacji (TCO), który jest zdecydowanie niższy od porównywalnych w swojej klasie rozwiązań laserowych.

 

Drukarki HP PageWide to:

Niski koszt wydruku jednej strony
Urządzenia zużywają do 80% mniej materiałów eksploatacyjnych niż porównywalne urządzenia laserowe.

Szybkość
Dwukrotnie większa prędkość drukowania niż w drukarkach laserowych w tej kategorii cenowej.

Większa niezawodność
Mniej ruchomych części, urządzenia zaprojektowane pod kątem niezawodnego działania

Przewidywane ograniczenie zużycia energii oraz ilości odpadów
Zużycie energii na poziomie 70 –100W w trybie drukowania, to do 73% mniejsze zużycie energii niż w porównywalnych urządzenia laserowych.

Możliwość drukowania z telefonu