k // smart oświetlenie

W ramach kampanii promujemy innowacyjne i inteligentne rozwiązania w zakresie oświetlenia dróg, obiektów i miejsc publicznych wyróżniające się zaawansowaną technologią, efektywnością ekonomiczną, łatwością obsługi, jak również niskoemisyjnością i przyjaznością dla środowiska. W ramach kampanii identyfikujemy i promujemy dobre przykłady takich rozwiązań w gminach,. Zajmujemy się również ekoinnowacyjnymi rozwiązaniami zarządczymi i organizacyjnymi w obszarze zarządzania energią i efektywnością energetyczną jak ESCO oraz wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii i inteligentnych sieci energetycznych.
>> sygnalizacja i oświetlenie przejść dla pieszych
>> sygnalizacja i oświetlenie przejść dla pieszych >> efektywne i zautomatyzowane systemy, dostosowane do sytuacji na drodze i lokalnych potrzeb >> efektywność oświetlenia zwiększają również rozwiązania inteligentne, sterujące dostosowujące jego natężenie do sytuacji na drodze i wykorzystujące odnawialne źródła energii

>> ekoinnowacyjne rozwiązania zarządcze i organizacyjne w obszarze zarządzania energią
>> ekoinnowacyjne rozwiązania zarządcze i organizacyjne w obszarze zarządzania energią >> zarządzanie efektywnością energetyczną jak ESCO oraz wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii i inteligentnych sieci energetycznych. >> nowe przepisy ustawy o odnawialnych źródłach energii zmieniają ekonomikę instalacji fotowoltaicznych

>> oświetlenie dróg i obiektów i miejsc publicznych
>> oświetlenie dróg i obiektów
i miejsc publicznych >> wymiana lamp na oświetlenie LED-owe >> rozwiązania wyróżniające się zaawansowaną technologią, efektywnością ekonomiczną, łatwością obsługi, jak również niskoemisyjnością i przyjaznością dla środowiska