pierwszy Krajowy Kongres Infrastruktury Sportowej IAKS

Fotolia_114115370_Subscription_Monthly_XXL.jpg

Pierwszy Krajowy Kongres Infrastruktury Sportowej IAKS

Pierwszy Krajowy Kongres Infrastruktury Sportowej IAKS oraz towarzyszące mu Targi Infrastruktury Sportowej i Rekreacyjnej oraz Sprzętu Sportowego – infraSPORT odbędą się
w terminie 1 – 2 grudnia 2016 roku w EXPO XXI Warszawa.

Kongres jak i Targi infraSPORT skupią się na wymianie doświadczeń, warsztatach związanych
z projektowaniem, budową, wyposażeniem, zarządzaniem oraz utrzymaniem obiektów turystycznych
i sportowo-rekreacyjnych.

Krajowy Kongres Infrastruktury Sportowej IAKS to jedyne w Polsce wydarzenie, podczas którego padną odpowiedzi na pytania, które stawia sobie każdy zarządca nieruchomości sportowej,
jej projektant oraz wykonawca.

Poruszana będzie między innymi tematyka efektywnego wykorzystywania infrastruktury sportowej, pozyskiwania funduszy na inwestycje, remonty i doposażanie obiektów oraz właściwego sposobu zarządzania powstałymi już nieruchomościami.

Wśród prelegentów  dr Conrad Boychuk – Członek Zarządu IAKS International, dr Andrzej Cieślak – Radca Prawny, dr Wojciech Blecharczyk – Członek Komisji Sport i Środowisko PKOl i długoletni Samorządowiec, Norbert Rokita, Prezes ASO – spółki zarządzającej halą widowiskowo-sportową Azoty Arena w Szczecinie, dr hab. prof. nadzw. Jolanta Żyśko – Członek Grupy Ekspertów Komisji Europejskiej Marek Pietruszka – Członek Polskiej Korporacji Menedżerów Sportu, i wielu innych.

Targi Infrastruktury Sportowej i Rekreacyjnej oraz Sprzętu Sportowego – infraSPORT to miejsce wymiany doświadczeń, warsztatów oraz kontraktacji sprzętu sportowego i usług związanych z projektowaniem, budową, wyposażeniem, zarządzaniem i utrzymaniem obiektów sportowych, rekreacyjnych
i turystycznych. Pierwsza edycja targów odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2016 roku w EXPO XXI Warszawa.

Uczestnicy, podczas dwóch dni wydarzenia, będą mieli szansę porozmawiania z ekspertami z całego świata. Poznają szczegóły prawidłowego przeprowadzenia procesów inwestycyjnych, efektywnego pozyskiwania środków, czynniki pozwalające zapobiec zadłużeniu obiektów oraz sposoby inwestowania i planowania w sektorze sportowym. Delegaci będą mieli szansę zapoznania się z nowym, alternatywnym spojrzeniem na inwestycję.

Patronat nad wydarzeniem objęło:

  • Ministerstwo Sportu i Turystyki,
  • Polski Komitet Olimpijski,
  • Polski Komitet Paraolimpijski.

 

Pierwszy Krajowy Kongres Infrastruktury Sportowej IAKS

 

iaks

 

( red. IAKS)